KULMUD

Kulmud võivad naise välimust oluliselt mõjutada, sest kulmude kujust ja paksusest sõltub inimese näoilme. Sõltuvalt kulmudest võib naine näha paista kas noorem või vanem.

Paljud naised, kes läksid kaasa trendiga, mis soosis kriipspeenikesi kulme, on hädas – kulmukarvad ei kasva tagasi. Soovitan kõigepealt oma kulmud korralikult välja kasvatada ja seejärel pöörduda professionaali poole konsultatsiooniks. Ühiselt leiame lahenduse.
Kui kulmud on välja kasvatatud, ent siiski veidi hõredad ja auklikud, tasub kulmuharjaga oma kulme harjata ning kulmuseerumit kasutada. Kulmuhari koorib kulmukarvade alt surnud naharakud ja stimuleerib vereringet, mis soodustab uute kulmukarvade teket.

Elu esimesel kulmumodelleerimisel usaldage professionaali, ärge laske teha seda sõbrannal või mõnel tuttava tuttaval lihtsalt sel põhjusel, et teile meeldivad tema kulmud.

KULMUDE JA RIPSMETE VÄRVIMINE COMBINAL PÜSIVÄRVIDEGA

Combinali silmavärvid on maailmas enim ostetud, olles ühtviisi populaarsed nii Euroopas kui ka ookeani taga. Combinal on pehme kreemvärv, mida on kerge kasutada. Combinal värvib kulmud ja ripsmed veekindlalt ning värv püsib kauem, võrreldes tavavärvidega. Kasutuses on puhtad sügavad värvid must, sinine, pruun ja hall, mis tulevad esile lühikese ajaga, 7-10 minuti jooksul.

Konsulteeri eelnevalt, kui:

  • sul on õhuke nahk- ei saa teha vahatamist
  • parasjagu saad hormonaalset näonaha ravi – ei saa teha vahatamist
  • ootad last – sul võib olla tundlikkus värvi suhtes
  • kannatad psoriaasi all – ripsmeid ja kulme saab värvida 6 nädala möödudes pärast ravi
  • sul on parasjagu odraiva – ripsmeid ja kulme saab värvida 28 päeva möödudes pärast ravi
  • põed konjuktiviiti – ripsmeid ja kulme saab värvida 28 päeva möödudes pärast ravi