Essential Skin Care- tooteperre kuuluvad kõikidele sobilikud, naha heaolule olulisi põhitooteid, igapäevaseks kasutamiseks. Naha astmeline A-vitamiinihooldust alustatakse nendest.

LOW FOAM CLEANSING GEL 200 ML

Kergelt vahutav puhastusgeel, eemaldab nahalt õrnalt üleliigse rasu, meigi ja ebapuhtused, säilitades naha loomuliku niiskuse tasakaalu. Geeli on kerge maha pesta ja see jätab naha värskeks ja puhtaks.

OIL FREE EYE MAKE-UP REMOVER 100 ML

Õlivaba Eye Make-Up Remover eemaldab õrnalt vees lahustuva silmameigi, kuivatamata õrna silmaümbrusnahka.

DUAL-ACTION PRE-CLEANSING OIL

Õrn eelpuhastusõli, mis sisaldab eelkõige taimseid õlisid. Õli eemaldab meigi,  leotab rasvad ja keskkonnamustuse nahapinnalt, jättes selle niisutatuks ja pehmeks ning säilitades naha loomulikku pH-taset.

HYDRATING CLAY MASQUE 50 ML

Environ® AVST Hydrating Exfoliant Masque on mõeldud naha niisutamiseks, eemaldades samal ajal nahapinnalt ülemäärase rasu.

MILD CLEANSING LOTION 200 ML

Kerge ja niisutav puhastusemulsioon kõikidele nahatüüpidele, kuid sobib eriti hästi tundlikule ja kuivale nahale. Eemaldab tõhusalt ülemäärase rasu, meigi ja mustuse, hoides naha loomulikku niiskustasakaalu.

BOTANICAL INFUSED MOISTURISING TONER 200 ML

Tasakaalustatud pH-ga õlivaba näovesi, mis on mõeldud kasutamiseks koos A-vitamiini kreemiga. Moisturising Toner aitab parandada ebatasast nahavärvi ja sisaldab taimset ekstrakti, mis aitab hoida naha terve ja nooruslikuna.

ANTIOXIDANT & PEPTIDE EYE GEL 15 ML

Antioxidant & Peptide Eye Gel on eriti õrn silmaümbrusgeel, mis sisaldab rohkelt antioksüdante, kerget A-vitamiini vormi retinüülpalmitaati ja nahka pinguldavaid peptiide.

VITA-ANTIOXIDANT AVST GEL 50 ML

Vita-Antioxidant AVST Gel on Environi Vitamin STEP-UP SYSTEM™-i astmeline niisutav alustusgeel, mis sisaldab madalas kontsentratsioonis A-vitamiini ja antioksüdante. Geel on mõeldud eriti tundlikule nahale, mis aitab rahustada punast ja ärritunud nahka.

VITA-ANTIOXIDANT AVST MOISTURISER 1 50 ML

Madala A- ja C-vitamiini sisaldusega Environ® Skin EssentiA® sarja alustuskreem. A-vitamiini, antioksüdantide ja flavonoidide kombinatsioon aitab hoida naha terve ja säravana.

VITA-ANTIOXIDANT AVST MOISTURISER 2 50 ML

Environ® Vita-Antioxidant AVST 2 kreem on järgmine tase Environi programmis, sisaldades keskmise tugevusega A- ja C-vitamiini. Ühendatud A-vitamiin, antioksüdandid ja flavonoidid aitavad hoida naha terve ja säravana.

VITA-ANTIOXIDANT AVST MOISTURISER 3 50 ML

Environ® Vita-Antioxidant AVST 3 kreem sisaldab päris kõrges kontsentratsioonis  A- ja C-vitamiini. Ühendatud A-vitamiin, antioksüdandid ja flavonoidid aitavad hoida naha terve, särava ja nooruslikuna.

VITA-ANTIOXIDANT AVST MOISTURISER 4 50 ML

Environ® AVST 4 sisaldab kõrges kontsentratsioonis A- ja C-vitamiini. Soovitatakse eriti päikesekahjustunud nahale. Ühendatud A-vitamiin, antioksüdandid ja flavonoidid aitavad hoida naha terve ja säravana ning aitavad vähendada nähtavaid naha vananemiseilminguid.

VITA-ANTIOXIDANT AVST MOISTURISER 5 50 ML

Environ® AVST 5 sisaldab kõige kõrgemas kontsentratsioonis A- ja C-vitamiini.  Ühendatud A-vitamiin, antioksüdandid ja flavonoidid aitavad hoida naha terve ja säravana ning vähendavad nähtavaid naha vananemisilminguid.