Erihooldustooted naha vananemismuutuste hoolduseks.

CONCENTRATED ALPHA HYDROXY TONER 200 ML

Alpha Hydroxy Toner näovesi sisaldab kõrges kontsentratsioonis AHA-happeid, mis koorivad nahka tõhusalt, kuid õrnalt, hoides naha enda loomulikku pH-taset ning aidates säilitada naha loomulikku niiskuse tasakaalu.

TRI BIOBOTANICAL REVIVAL MASQUE 50 ML

Revival Masque sisaldab ainulaadse koostisega nahka uuendavaid happeid. Asiatic, Mandelic ja Lactic Acid muudavad naha säravaks, pehmeks ja nooremaks.

TRI-PEPTIDE COMPLEX AVANCE MOISTURISER 30 ML

Ainulaadne kolme peptiidiga näokreem on loodud selleks, et hoida nahastruktuur täidlase ja nooruslikuna.

TRI-PEPTIDE COMPLEX AVANCE ELIXIR 30 ML

Avance Elixir sisaldab Měiritage™ nimelist Hiina taime juurtest saadavaid ekstrakte, mis uurimuste põhjal aitavad vähendada UV-kiirte ja õhusaaste tekitatud oksüdatiivset stressi ning valgendavad ebaühtlast nahatooni. Ekstraktide kolme peptiidiga ühendamine aitab hoida naha struktuuri täidlasena ja võimalikult kaua noorena.

CONCENTRATED RETINOL SERUM 1, 2 JA 3 30 ML

Retinol 1, 2 ja 3 geelid sisaldavad kõige kõrgemal määral A-vitamiini ja neid võib kasutada alles siis, kui nahk on harjunud Skin EssentiA® või Youth EssentiA® toodete kõrgema A-vitamiini kontsentratsiooniga. Kasuta vähemalt SPF15 päikesekaitsekreemi.

PEPTIDE ENRICHED FROWN SERUM 20 ML

Kerge ja õlivaba Frown Serum on mõeldud eelkõige otsaesisekortsude silumiseks. Kortsud ja sügavad jooned madalduvad ja otsaesise lihaspinge väheneb.