Naha enneaegse vananemise vastu suunatud tõhusad tooted eriti üle 30 aastastele. Toodete tõhusus ja aktiivainete määr kasvavad vähehaaval, nahk harjub astmeliselt kasvavate aktiivaine määradega turvaliselt.

HYDRA-INTENSE CLEANSING LOTION 200 ML

Täidlane, kergelt lõhnastatud puhastusemulsioon, mis puhastab nahalt meigi ja mustuse. Eriti hoolikalt valitud koostisosad jätavad nahale puhta, hooldatud ja täidlase tunde. Sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti kuivale nahale.

VITA-PEPTIDE TONER 200 ML

Peptiididega rikastatud näovesi on mõeldud kasutamiseks koos Youth EssentiA® sarja teiste toodetega, et vähendada nähtavaid UV-kiirte kahjustusi ja vananemisilminguid nahal. Niisutavate ja nahka kirgastavate koostisosade tõttu osaliselt geeljas hooldusvesi uuendab ja värskendab nahka.

VITA-PEPTIDE EYE GEL 10 ML

Vita-Peptide Eye Gel on tieteellisesti kehitetty silmänympärysgeeli, joka sisältää Argireline®, Matrixyl® ja Dermaxyl™ -peptidejä. Peptidit  toimivat yhteistyössä iholle välttämättömien A-, C- ja E-vitamiinien kanssa vähentäen ryppyjä silmänympärysalueella. Ei sisällä aurinkosuojaa ja tuotteen kanssa tulee käyttää vähintään  suojakerrointa 15.

VITA-PEPTIDE C-QUENCE SERUM 1 35 ML

C-Quence 1 on seerum, millega võib alustada Environ® Youth EssentiA hooldusprogrammi. Seerum sisaldab madalas kontsentratsioonis A-vitamiini retinüülpropionaat-vormis ja keskmise tugevusega kiirelt imenduvat C-vitamiini, Matrixyl® 3000- ja Dermaxyl™-i peptiidide segu ja nendega koos toimivaid antioksüdante. Toode on mõeldud naha noorendamiseks ja vananemisilmingute vähendamiseks. Ei sisalda päikesekaitset ja toodet kasutades peaks kasutama päikesekaitset vähemalt faktoriga 15. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

VITA-PEPTIDE C-QUENCE SERUM 2 35 ML

C-Quence 2 -seerum sisaldab keskmise tugevusega A- ja C-vitamiine, Matrixyl® 3000- ja Dermaxyl™-i peptiidide segu ja nendega koos toimivaid antioksüdante. Seerum on teine tase astmelises hooldusprogrammis. See on mõeldud naha nooruslikkuse parandamiseks ja vananemisilmingute vähendamiseks. Ei sisalda päikesekaitset ja toodet kasutades peaks kasutama päikesekaitset vähemalt faktoriga 15. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

VITA-PEPTIDE C-QUENCE SERUM 3 35 ML

C-Quence 3 -seerum sisaldab keskmisest kõrgemas kontsentratsioonis A-ja C-vitamiini, Matrixyl® 3000- ja Dermaxyl™-i peptiide ja nendega koos toimivaid antioksüdante. Seerum on kolmas tase astmelises süsteemis. See on mõeldud naha nooruslikkuse parandamiseks ja vananemisilmingute vähendamiseks. Ei sisalda päikesekaitset ja toodet kasutades peaks kasutama päikesekaitset vähemalt faktoriga 15. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

VITA-PEPTIDE C-QUENCE SERUM 4 35 ML

C-Quence 4 -seerum sisaldab kõige kõrgemal määral A- ja C-vitamiini, Matrixyl® 3000- ja Dermaxyl™-i peptiide ja nendega koos toimivaid antioksüdante. Seerum on neljas tase astmelises süsteemis. See on mõeldud naha nooruslikkuse parandamiseks ja vananemisilmingute vähendamiseks. Ei sisalda päikesekaitset ja toodet kasutades peaks kasutama päikesekaitset vähemalt faktoriga 15. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

VITA-PEPTIDE INTENSIVE SERUM 4 PLUS 35 ML

Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus ja Vita-Antioxidant Defence Crème Plus moodustavad Youth EssentiA sarja viienda astme. Seerum sisaldab eriti suures kontsentratsioonis A- ja C-vitamiini, antioksüdante ja peptiide. Lisaks aitavad seerumisse lisatud vananemisvastased koostisosad Juvinity™ ja Malt Secrets® vähendada nähtavaid vananemismärke, muutes naha kestvamaks, ühtlasemaks ja tervemaks. Võib kasutada alles siis, kui nahk on harjunud Vita-Peptide C-Quence Serum 4-ga.

VITA-ANTIOXIDANT DEFENCE CRÈME 35 ML

Antioxidant Defence Crème on mõeldud kasutamiseks koos C-Quence-seerumitega. Toodete koosmõju leevendab kõige tõhusamalt naha enneaegseid vananemisilminguid, pigmendimuutusi ja päikesekahjustusi. Crème sisaldab kõrges kontsentratsioonis antioksüdantset C- ja E-vitamiini. Kreem sisaldab samuti B5- ja B12-vitamiini, luteiini ja skvaleeni. Ei sisalda päikesekaitset ja toodet kasutades peaks kasutama päikesekaitset vähemalt faktoriga 15. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

VITA-ANTIOXIDANT DEFENCE CRÈME PLUS 35 ML

Vita-Peptide Intensive Serum 4 Plus ja Vita-Antioxidant Defence Crème Plus yhdessä muodostavat Youth EssentiA -linjan viidennen portaan. Defence Crème Plus sisältää suuret pitoisuudet A- ja C-vitamiinia, antioksidantteja, peptidejä ja kosteuttajia.Tutkitut ainesosat Sepicalm™, yhdistetyt Tocotrienols 92 ja Malt Secrets® auttavat vähentämään näkyviä ikääntymisen merkkejä tehden ihon nuorekkaaksi ja terveen näköiseksi.

ENERGISING MASQUE (4 KPL)

Energising Masque on ainutlaatuinen, tieteellisesti tutkittu kuorintamuoto. Tuote sisältää luonnollista C-vitamiinia ja se on suunniteltu kotikäyttöön. Vaikka aineen koostumus on vahva ja tehokas, se on täysin turvallinen käyttää.